Tags

Dallas Cowboys vs New York Giants në rivalit të rrethit të njëjtë. Që Cowboys në vitin 2009 u zhvendos në një shtëpi të re pasi Giants nuk kanë qenë në këtë beat, ata presin për të thyer këtë rekord turpshme. Futbollit europian channel, PPTV, simuzikë, si Tencent do të transmetohet lojën, ju lutemi të shikojnë!Wholesale Jerseys for sale

New Giants York shikojmë përpara për sezonin e ri nga performanca zhgënjyese të vitit të kaluar në miting, ndërsa Cowboys kanë qenë në gjendje për të hyrë në playoffs për tre vjet rresht, këtë verë gjithashtu, dhe Tony – Romo një rinovim i madh kontratë, më shumë ata ndjejnë presionin.Wholesale MLB Jerseys
Kjo rivalët do të takohen në ndeshjen e parë është i detyruar të bëjë dy lojtarët luajnë frymën e dymbëdhjetë, në funksion të Giants në AT & T Arena duke u përpjekur parrahur, ndërsa kauboj është shumë e dëshirueshme për të thyer këtë rekord turpshme.
2012 sezon, Giants humbur para tetë lojra në pesë ndeshje, rekord sezon është vetëm 9-7, jo i denjë për titullin e saj 2011 Super Bowl marra. Sidomos në dhjetor 16 dhe 23, respektivisht kundër Fajkojtë dhe Ravens dy ndeshje, në veçanti, njerëzit e pakënaqur me punën e palës tjetër mori një total prej 67 pikë, ndërsa dy gjigandët lojërat korrjes vetëm 14 pikë.
Problemet Mbrojtëse të ekspozuar pllakosur ekipin gjatë gjithë sezonit. New York mesatarisht 383,4 oborre të lejuara njëri-tjetrin për të marrë në kampionat renditet e 31. Giants kanë pasur një të kalojë ligës më të mirë nxiton aftësinë, rezultatet e korrjes vetëm 33 thasë, renditet e 22 në kampionat. Tom – Traineri Coughlin dhe kolegët e tij janë duke u përpjekur për të korrigjuar çështjen anti-drejtuar. Në offseason, ata ri brenda sulm, por mbrojtja Nju Jorkut mund të përmirësojë ndoshta një pjesë e madhe e tyre mund të zgjidhet me kapacitet transmetues portreti impuls. “Për ne, gjëja më e rëndësishme është që të qëndrojnë të shëndetshme,” fund mbrojtëse Justin – Tucker (Justin Tuck), tha se ai ishte në kërkim përpara për sezonin e ri të gjigantit shtetëror tubim shumë në një lojtar, “Ne të gjithë e dimë për të arritur majën se si duhet të bëni. “Wholesale Indianapolis Colts Jerseys

Advertisements